Forsthoffer Ágnes, a Magyar Országgyűlés elnöke és a TISZA Párt alelnöke Facebook-bejegyzésében a követkeőket írta: „Tegnap (2026. 06. 02. ) kétoldalú találkozón vettem részt Belgrádban Ana Brnabic asszonnyal, a Szerb Nemzetgyűlés elnökével. A megbeszélésen elhangzott, hogy Szerbia egyik legfontosabb partnerének tekinti Magyarországot az Európai Unión belül. Rögzítettük, hogy a két országot erős társadalmi kapcsolatok és […]


