A Vajdasági Magyar Plénum a legerélyesebben elítéli a péntek esti brutális rendőrségi fellépést Újvidéken az egyetemi kampuszban békésen tiltakozó egyetemisták és polgárok ellen, valamint a sajtószervek tudósítói és az ügyeletes elsősegély csoportok ellen. A rendőrség indokolatlanul hatalmas erőkkel támadt a Bölcsészeti Kar előtt tüntető fiatalokra. Könnygázt, pirotechnikai eszközöket vetett be a békés tömeg ellen. Felszólítás […]


